Hakkımızda

Firmamız 1985 yılında nakliye, geri dönüşüm ve inşaat firması olarak faaliyetlerine başlaşımız, Daha sonraki yıllarda edinmiş olduğu tecrübeyi ve mesaisini sadece metal geri dönüşümü üzerine yoğunlaşarak Limited şirket olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

İşletmemiz kurulduğu günden bugüne kadar %100 çözüm odaklı haraket ederek siz değerli müşterilerine hizmet vermeyi ilke olarak benimsemiştir.
Firmamız faaliyet alanları olarak Metal Geri Dönüşüm hizmeti vermektedir, Yer aldığı sektörün bilince de olan şirketimiz ilk önceliği her zaman doğaya ve insana saygı prensibi üzerinden haraket etmektedir. Hurda demir başta olmak üzere başlıca geri dönüşüm yaptığı metaller arasında; Hurda bakır, hurda paslanmaz-krom, hurda Alüminyum, Hurda Sarı-bronz, Hurda Nikel, Hurda kurşun, Hurda çinko, Kablo hurdaları ve diğer metaller için hizmet vermektedir.

Demir metalinin bir çok sektörde ağır sanayi ve bilimum üretim, malzeme, inşaat v.b. gibi alanalrda kullanılması sebebiyle hurda olarak diğer metallere göre daha fazla çıkmaktadır. Bu sebeple işletmelerinizden çıkacak demir hurdalarınızı bizimle birlikte geri dönüşüme katkı sağlayın.

Hurda Demir Geri Dönüşümünde Neden Bizi Tercih etmelisiniz?

-Çevre ve Şehircilik bakanlığının tehlikesiz atıklar toplama-ayırma lisansımız vardır.
-Yaptığı işin bilincinde olan konusunda uzman personelleriyle hizmet vermektedir.
-Fabrika sökülmesi ve çıkan maddelerin bertarafı için özel iş makinelerimiz ve araçlarımız bulunmaktadır.
-Muhasebe ve Nakliye hizmetleri için her zaman verdiğimiz sözün bilince olarak haraket etmekteyiz.
-Tüm metal hurdalarınız için yerinizden ve değerinden almayı taahüt etmekteyiz.